Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viskafors AK
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Viskafors AK.
Viskafors AK
Följ oss för uppdateringar
Anmälda Viskaforscupen 2024, t.o.m 240102 kl 24,00, vid anmälningstidens utgång
Namn Kategori Vikt Klubb
Christ Yacoubian GR 67 Skövde ABK
Jonas Månbladh GR 72 ÖIS
Boris Hadzic GR 72 Skövde ABK
Kianfarr Jazayeri GR 77 ÖIS
Frank Sandgren GR 87 Lidköpings AS
Storm Ryden Gr 17 51 Halden AK
Alfred Johansson Gr 17 55 Dalsjöfors BK
Filip Albinsson Gr 17 55 Alebrottarna
Lukas Johansson Gr 17 60 Dalsjöfors BK
Adam Shapiev Gr 17 60 Värnamo Brottarklubb
Adam Wangfeldt Gr 17 60 Viskafors AK
Rizwan Hamidi Gr 17 65 FABK
Tage Tingvall Gr 17 65 GAK
Alexander Nihtilä Gr 17 65 ÖIS
Joel Larsson Gr 17 65 Viskafors AK
Alfred Hansson Gr 17 65 Viskafors AK
Viktor Fredriksson Gr 17 65 Lidköpings AS
Anton Fyhr Gr 17 71 Viskafors AK
Maximillian Bjerge Gr 17 71 Fredrikstad BK Atlas
Dario Kadir Gr 17 80 ÖIS
Sam Bården Gr 17 80 Dalsjöfors BK
Ebbe Escanellas Gr 17 80 FABK
Joel Andersson Gr 17 92 FABK
Bastian Åhman Gr 9 23 Värnamo Brottarklubb
Isak Quzoq Gr 9 24 Armeniska BK
Sven Kollin Gr 9 24 ÖIS
Lucas Adelstål Gr 9 25 Värnamo Brottarklubb
Vincent Sandh Gr 9 25 ÖIS
Harry Rosén Gr 9 26 Skövde ABK
Charlie Holmström Gr 9 26 Skövde ABK
Junior de Kaiser Gr 9 26 FABK
Nabil Faraj Gr 9 27 Värnamo Brottarklubb
Hugo Eek Gr 9 27 Kungsback BK
Ivan Andersson Gr 9 28 Skövde ABK
Knut Rosén Gr 9 28 Skövde ABK
Ebbe Beijbom Gr 9 28 FABK
Sigge Hagald Gr 9 29 Värnamo Brottarklubb
Louie Hilpold Gr 9 29 Kungsback BK
Eduard Brinzaru Gr 9 30 ÖIS
Matteo Skiljic Gr 9 31 Kungsback BK
Fader Koussa Gr 9 35 GAK
Love Hoffren Gr 9 36 FABK
Ethem Parat Gr 9 37 GAK
Erick Hilding Tyring Gr 11 26 Tyringe BK
Jordan Skantz GR11 28 Kungsback BK
Egil Heilmann Brander GR11 29 ÖIS
Mikael Bjerge GR11 29 Halden AK
Wilhelm Charles GR11 30 GAK
Harry Lindell GR11 30 ÖIS
David Brinzaru GR11 30 ÖIS
Henry Grob GR11 30 ÖIS
William Elander GR GR11 30 Borås BK
Alexander Blomqvist GR11 30 Skövde ABK
Artur Strömqvist gr11 31kg GR11 31 Dalsjöfors BK
Adil Mikaliov GR11 32 Huskvarna AIK Brottarklubb
Oliver Raeisi GR11 32 Kungsback BK
Miliam Olausson GR11 32 Lidköpings AS
Rasmus Hagald GR11 34 Värnamo Brottarklubb
Julius Gorial GR11 34 ÖIS
Sahib Singh GR11 35 GAK
David Gabriel Arsine GR11 37 ÖIS
Arvid Henriksson GR11 37 Kinna AK
Hugo Ahlström GR11 39 Kungsback BK
Charlie Ahlqvist GR11 40 GAK
Ebbe Bylefors GR11 40 Huskvarna AIK Brottarklubb
Julian Herrera Andersson GR11 40 Värnamo Brottarklubb
Hjalmar Hellström Turesson GR11 42 Värnamo Brottarklubb
Kasper Juotasniemi GR11 53 Skövde ABK
Mattis Hamn GR11 57 Huskvarna AIK Brottarklubb
Mirko Kadir GR11 64 ÖIS
Hamza Dzafic GR11 70 Värnamo Brottarklubb
Hannes Erdegard GR14 32 BK Brygan
Nils Strömberg GR14 34 Borås BK
Bertil Lindell GR14 34 ÖIS
Pelle Cevik GR14 38 ÖIS
Thor Schneider GR14 38 GAK
Zlatan Topalovic GR14 38 Lidköpings AS
Jamaluddin Shapiev GR14 41 Värnamo Brottarklubb
Olle Rosén GR14 41 Skövde ABK
Gustav Eklund GR14 41 Kungsback BK
Oliwer Carlström GR14 44 FABK
Anton Nyqvist GR14 44 Kungsback BK
Leo Lövberg GR14 44 Trollhättans AK
Anton Stenholm GR14 48 FABK
Wille Beijbom GR14 48 FABK
Lavrenti Makar GR14 48 Fagersta Kampsportcenter
Gillis Grob GR14 48 ÖIS
Melvin Mårtensson GR14 52 Viskafors AK
Harald Bjerge GR14 52 Halden AK
Vidar Näsström GR14 57 Borås BK
Melker Hermansson GR14 57 Dalsjöfors BK
Herman Falck-Kulinich GR14 57 AIK
Grim Södergård GR14 62 GAK
Philip Aktas GR14 62 Huskvarna AIK Brottarklubb
Oliwer Gustavsson GR14 68 FABK
Oliver Gabrielsson GR14 68 ÖIS
William Falck-Kulinich GR9 23 AIK
Alexander Falck-Kulinich GR9 26 AIK
Maja Grimling WW Ww 11 24 Skövde ABK
Klara Lövberg Ww 11 24 Trollhättans AK
Klara Erdegard Ww 11 26 BK Brygan
Elvira Rydqvist Ww 11 28 Lidköpings AS
Sonja Jönsson Ww 11 29 ÖIS
Tuva Miller Sjöqvist Ww 11 29 ÖIS
Olivia Ferreira Ww 11 29 ÖIS
Melissa Bourgi Ww 11 30 GAK
Lea de Kaiser Ww 11 31 FABK
Sally Rosén Ww 11 32 Skövde ABK
Lamia Topalovic Ww 11 32 Lidköpings AS
Freja Starke Ww 11 35 BK Brygan
Leja Högström Ww 11 38 ÖIS
Elin Mohammed Ww 11 38 BK Brygan
Elza Ernehäll Nilsson Ww 11 41 Huskvarna AIK Brottarklubb
Lisa Grimling Ww 14 33 Skövde ABK
Zara Bourgi Ww 14 42 GAK
Annie Ericsson Ww 14 42 Kungsback BK
Stina Fransson Ww 14 42 Trollhättans AK
Liv de Kaiser Ww 14 44 FABK
Kerstin Egestål Ww 14 46 Kungsback BK
Ingrid Ideström Ww 14 50 Borås BK
Alexandra Andersson Ww 14 54 FABK
Lexi Hammar Ww 14 54 Lidköpings AS
Villemo Rydqvist Ww 14 54 Lidköpings AS
Sally Hammarbäck Ww 17 49 GAK
Alexandra Retezan Ww 17 53 Viskafors AK
Elena Makar Ww 17 61 Fagersta Kampsportcenter
Alice Näsström Ww 17 65 Borås BK
Sara lind Ww 17 65 GAK
Vera Bvadim Ww 9 24 GAK
Alicia Mårtensson Ww 9 24 Värnamo Brottarklubb
Viola Wilsson Ww 9 25 Värnamo Brottarklubb
Lo Bengtsson Ww 9 25 ÖIS
Cornelia Högström Ww 9 25 ÖIS
Sisteha Herrera Andersson Ww 9 28 Värnamo Brottarklubb
Catalina Aurora Cederqvist Ww 9 33 Skövde ABK
Joline Koussa Ww 9 35 GAK
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera